Po-Ne: 9:00-21:00, Nyní otevřené, Telefon: 226 202 621

Po-So: 9:00-21:00, Ne: 10:00-20:00, Nyní otevřené, Telefon: 226 202 623

, Nyní zavřeno, Telefon: 226 202 622

, Nyní zavřeno, Telefon: 226 202 626

Servisní technik mobilních zařízení Opava Breda

Hlavná náplň práce:

  • oprava iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony a iPad zařízení. Servis iOS a Android operačních systémů, přeflashovaní, custom rom, rooting apod.
  • prodej příslušenství k smartphonům

Práca je vhodná i pro absolventy.

Požadujeme:

  • technickou zručnost
  • výhodou zkušenosti se servisem mobilních telefonů a tabletů
  • výhodou POKROČILÁ znalost softwarů v mobilních zařízeních iOS, Android
  • výhodou zkušenost se servisem notebooků (výměna HDD, RAM, výměna LCD panelu, čištění od prachu, atd ...)
  • komunikativnost
  • samostatnost
  • flexibilitu
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • prozákaznickou orientaci, schopnost jednat s koncovým uživatelem
  • organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, 100% odvedená práce
  • výborné komunikační schopnosti, obchodní duch
  • zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

  • zaučění
  • motivační ohodnocení
  • stravenková karta
  • teambuilding akce
  • zaměstnanecké slevy
  • pokud nemáš maturitu, nevadí, přesvědč nás na pohovoru, že na to máš! :)
  • Místo práce

    Opava

  • Termín nástupu

    ASAP

  • Druh pracovního poměru

    plný úvazek

  • Mzdové podmínky (brutto)

    30 000 - 40 000 Kč

Jsme Expresopravy

Nejkvalitnější pozáruční servis počítačů, notebooků, smartphonů, tabletů, fotoaparátů a příslušenství pro mobilní telefony s 13letou historií v Čechách a na Slovensku.

Jasným cílem je spokojený zákazník a neustálá progresivita. Náš tým tvoří mladý a dynamický kolektiv.

Pokud máte zájem

Napište nám, jaké zkušenosti máte se servisem jmenovaných zařízení (popřípadě se pochlubte jailbreakem, rootovaním, apod.)
Napište motivační dopis, který nás motivuje k osobnímu pohovoru právě s Vámi.
(Uchazeči, kteří spolu s životopisem pošlou i motivační dopis budou upřednostněni.)
Kontaktováni budou pouze vybraní ucházeči.

Zaujala vás tato pracovní nabídka?

Vyplňte formulář a staňte se členem našeho hvězdného týmu.

Kontaktná osoba: Martin Kolárik