HOTLINE - 226 202 622

Ochrana osobních údajů

Webová stránka www.expresopravy.cz používá analytický systém ClickTale. Tento systém zaznamenává informace o pohybu náhodných návštěvníků na stránce. Tzn. kliknutí myší, pohyby myší, rolování (tzv. scrolling), stejně tak jako jakýkoli text, který návštěvnící zadávají do polí formulářů. Z důvodů ochrany informací o návštěvnících všechna pole formulářů, které obsahují osobní nebo citlivé informace (jméno, email, adresu,...) obsahují kód, který nám znemožňuje sledovat tento vložený text. Také je znemožněné sledování hesel, které návštěvníci zadávají na této stránce. ClickTale tedy neshromažďuje osobní informace a údaje. ClickTale se nachází pouze na stráce www.expresopravy.cz a nesleduje návštěvníky na jiných webových stránkách. 

 

Informace, které získáme od náhodných návštěvníků skrze ClickTale, používáme na analýzu webové stránky www.expresopravy.cz s cílem její následující úpravy pro, co nejpohodlnější orientaci návštěvníků.

 

Více informací na stránce: Privacy Policy for Information Collected by the ClickTale Web Analytics Service: http://www.clicktale.com/privacy_service.aspx

 

V případš, že si nepřejete být ani takto anonymně zařezeni mezi skupinu návštěvníků pro následnou analýzu - můžete tuto službu vypnout na stránce:  http://www.clicktale.net/disable.html.


Kontakt Zobraziť desktop verziu

© PCexpres s.r.o. 2004 - 2018 | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky | Reklamační řád


© 2018 PCexpres

Chat


Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů

Napíšte nám