HOTLINE - 226 202 622

Blog

Blog

  • Ako očistiť svoj počítač, aby pracoval ako hodinky

    Postrehli ste, že váš počítač pomaly načítava alebo sa často zasekáva? Obťažujú vás vyskakovacie upozornenia o preplnenej pamäti? Nenávidíte, keď vám nezobrazí stránku v internetovom prehliadači zrovna kvôli nadbytočným pluginom...

Opravy na počkání od certifikovaného týmu techniků

Jako jeden z mála servisů v Čechách vám přinášíme většinu oprav na počkání. Naši technici jsou profíci ve svém oboru a dělají tuto práci s nadšením. Opravy na počkání (jednoduché opravy jako např. výměna displeje na telefonu) se provádějí na našich pobočkách v nákupních centrech.

Servisní pobočka v nákupním centru

Nebývá zvykem, že zákazník dostane expresní servis i mimo města, kde se nachází centrála firmy. Naše expresní pobočka je umístěna v nákupním centre, a tak si můžete během opravy vašeho zařízení pohodlně nakupovat a neztrácet čas čekáním.

Certifikovaná kvalita servisních prací

Na našich pobočkách pracují jen vyškolení odborníci s praxí, kterým se podařilo projít tvrdým školením. Nemusíte se tedy obávat, že by jste pobočku opouštěli nespokojený. Právě naopak, vaše spokojenost je naší prioritou!

Ceník diagnostiky

To, co máme v ceníku i platí. Poskytujeme servis bez jakýchkoliv skrytých poplatků, ceny uvedené na naší webové stránce jsou tedy konečné. Včetně ceny dílu, práce i DPH.


Kontakt Zobraziť desktop verziu

© PCexpres s.r.o. 2004 - 2021 | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky | Reklamační řád


© 2021 PCexpres

Chat


Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů

Napíšte nám