HOTLINE - 226 202 622

Blog

Blog

  • Ako očistiť svoj počítač, aby pracoval ako hodinky

    Postrehli ste, že váš počítač pomaly načítava alebo sa často zasekáva? Obťažujú vás vyskakovacie upozornenia o preplnenej pamäti? Nenávidíte, keď vám nezobrazí stránku v internetovom prehliadači zrovna kvôli nadbytočným pluginom...

Opravy na počkání od certifikovaného týmu techniků

Jako jeden z mála servisů v Čechách vám přinášíme většinu oprav na počkání. Naši technici jsou profíci ve svém oboru a dělají tuto práci s nadšením. Opravy na počkání (jednoduché opravy jako např. výměna displeje na telefonu) se provádějí na našich pobočkách v nákupních centrech.

Servisní pobočka v nákupním centre

Nebývá zvykem, že zákazník dostane expresní servis i mimo města, kde se nachází centrála firmy. Naše expresní pobočka je umístěna v nákupním centre, a tak si můžete během opravy vašeho zařízení pohodlně nakupovat a neztrácet čas čekáním.

Certifikovaná kvalita servisních prací

Na našich pobočkách pracují jen vyškolení odborníci s praxí, kterým se podařilo projít tvrdým školením. Nemusíte se tedy obávat, že by jste pobočku opouštěli nespokojený. Právě naopak, vaše spokojenost je naší prioritou!

Diagnostika zdarma na vybraná zařízení

To, co máme v ceníku i platí. Poskytujeme servis bez jakýchkoliv skrytých poplatků, ceny uvedené na naší webové stránce jsou tedy konečné. Včetně ceny dílu, práce i DPH.


Kontakt Zobraziť desktop verziu

© PCexpres s.r.o. 2004 - 2017 | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky | Reklamační řád


© 2017 PCexpres

Chat


Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů

Napíšte nám