, Nyní zavřeno, Telefon: 226 202 621

, Nyní zavřeno, Telefon: 226 202 623

, Nyní zavřeno, Telefon: 226 202 626

, Nyní zavřeno, Telefon: 226 202 622

Jak zjistím výrobní číslo zařízení?

Macbook, iMac, Mac pro, Mac Mini

Výrobní číslo (sn, serial number) je unikátní číslo, kterým výrobci označují své výrobky. Je třeba i pro příjem ať už do záručního servisu nebo pozáručního servisu jakým jsme i my. Kde naleznete sériové (výrobní) číslo svého produktu Apple MacBook, iMac? Je více způsobů, kde toto unikátní identifikační číslo výrobce uvedl.

Tady je pár tipů:

Na povrchu, ze spodní strany vašeho produktu MacBook:

sn macbook

Na povrchu, ze spodní strany vašeho produktu iMac:

sn imac
Při spuštěném systému OSX - v menu Apple vyberete "O tomto Macu":

sn macbook osx

iPad, iPod

Výrobní číslo (sn, serial number) je unikátní číslo, kterým výrobci označují své výrobky. Je třeba i pro příjem ať už do záručního servisu nebo pozáručního servisu jakým jsme i my. Kde naleznete sériové (výrobní) číslo svého produktu Apple iPad? Je více způsobů, kde toto unikátní identifikační číslo výrobce uvedl.

Tady je pár tipů:

Na povrchu vašeho produktu iPad:

ipad sn

Přes operační systém IOS:

ipad sn ios

Na povrchu vašeho produktu iPod:

sn ipod touch

iPhone

Výrobní číslo (sn, serial number) je unikátní číslo, kterým výrobci označují své výrobky. Je třeba i pro příjem ať už do záručního servisu nebo pozáručního servisu jakým jsme i my. Kde naleznete sériové (výrobní) číslo svého produktu Apple iPhone? Je více způsobů, kde toto unikátní identifikační číslo výrobce uvedl. U mobilních telefonů je kromě výrobního (sn) čísla možné použít také IMEI číslo, které je rovněž unikátní pro každý mobilní telefon.

Tady je pár tipů:

Přejděte (klepnutím při zapnutém telefonu na obrazovce) na Nastavení > Obecné a klepněte na položku Informace.

Od modelu iPhone 6S a novějších tento údaj naleznete na rámečku SIM karty:

V iPhone 6s a novšom nájdete sériové číslo v menu Nastavenia a kód IMEI/MEID na rámčeku SIM karty.

Watch

Výrobní číslo (sn, serial number) je unikátní číslo, kterým výrobci označují své výrobky. Je třeba i pro příjem ať už do záručního servisu nebo pozáručního servisu, jakým jsme i my. Kde naleznete sériové (výrobní) číslo svého produktu Apple? Máte-li hodinky Apple Watch Series 1 nebo novější (včetně hodinek Apple Watch Hermès, Apple Watch Nike+ a Apple Watch SE), odepněte řemínek a podívejte se do drážky na řemínek.

Sériové číslo v drážke na remienok.