Po-Ne: 9:00-21:00, Nyní otevřené, Telefon: 226 202 621

, Nyní zavřeno, Telefon: 226 202 622

Po-Ne: 9:00-21:00, Nyní otevřené, Telefon: 226 202 626

Po-So: 9:00-21:00, Ne: 10:00-20:00, Nyní otevřené, Telefon: 226 202 623

Jak zjistím výrobní číslo zařízení?

Asus

Výrobní číslo (sn, serial number) je unikátní číslo, kterým výrobci označují své výrobky. Je třeba i pro příjem ať už do záručního servisu nebo pozáručního servisu jakým jsme i my. Kde naleznete sériové (výrobní) číslo svého produktu Asus? Je více způsobů, kde toto unikátní identifikační číslo výrobce uvedl. Výrobce Asus nabízí tento návod:

Odkaz na stránku v českém jazyce

Odkaz na stránku v anglickém jazyce

Acer

Výrobní číslo (sn, serial number) je unikátní číslo, kterým výrobci označují své výrobky. Je třeba i pro příjem ať už do záručního servisu nebo pozáručního servisu jakým jsme i my. Kde najdete sériové (výrobní) číslo svého produktu Acer? Je více způsobů, kde toto unikátní identifikační číslo výrobce uvedl. Výrobce Acer nabízí tento návod:

Odkaz na stránku v českém jazyce

Odkaz na stránku v anglickém jazyce

Dell

Výrobní číslo (sn, serial number) je unikátní číslo, kterým výrobci označují své výrobky. Je třeba i pro příjem ať už do záručního servisu nebo pozáručního servisu jakým jsme i my. Kde naleznete sériové (výrobní) číslo svého produktu Dell? Je více způsobů, kde toto unikátní identifikační číslo výrobce uvedl. Výrobce Dell nabízí návod:

Odkaz na stránku

HP

Výrobní číslo (sn, serial number) je unikátní číslo, kterým výrobci označují své výrobky. Je třeba i pro příjem ať už do záručního servisu nebo pozáručního servisu jakým jsme i my. Kde najdete sériové (výrobní) číslo svého produktu HP? Je více způsobů, kde toto unikátní identifikační číslo výrobce uvedl. Výrobce HP nabízí návod:

Odkaz na stránku v českém jazyce

Odkaz na stránku v anglickém jazyce

Lenovo

Výrobní číslo (sn, serial number) je unikátní číslo, kterým výrobci označují své výrobky. Je třeba i pro příjem ať už do záručního servisu nebo pozáručního servisu jakým jsme i my. Kde naleznete sériové (výrobní) číslo svého produktu Lenovo? Je více způsobů, kde toto unikátní identifikační číslo výrobce uvedl. Výrobce Lenovo nabízí  návod:

Odkaz na stránku v českém jazyce

Odkaz na stránku anglickém jazyce

Toshiba

Výrobní číslo (sn, serial number) je unikátní číslo, kterým výrobci označují své výrobky. Je třeba i pro příjem ať už do záručního servisu nebo pozáručního servisu jakým jsme i my. Kde naleznete sériové (výrobní) číslo svého produktu Toshiba? Je více způsobů, kde toto unikátní identifikační číslo výrobce uvedl. Výrobce Toshiba nabízí návod:

Odkaz na stránku v anglickém jazyce

Huawei

Výrobní číslo (sn, serial number) je unikátní číslo, kterým výrobci označují své výrobky. Je třeba i pro příjem ať už do záručního servisu nebo pozáručního servisu jakým jsme i my. Kde naleznete sériové (výrobní) číslo svého produktu Huawei? Je více způsobů, kde toto unikátní identifikační číslo výrobce uvedl. Výrobce Huawei nabízí návod:

Odkaz na stránku v anglickém jazyce